Het Nieuwe WIJ-congres: afspraak in Lommel!

Congres Lommel

25 tot en met 27 november 2016

Center Parcs De Vossemeren Lommel

  

Waar een WIJ is, is een weg. Het is meer dan een baseline. Het is de kapstok voor een heel ambitieus programma. De partij wil samen met jullie, met al onze leden, een groot congres organiseren, zoals drie jaar geleden. 

Naast een inhoudelijk congres is het natuurlijk ook een belevingsweekend voor al onze leden en sympathisanten met tal van ontspanningsmogelijkheden voor jong en oud: toffe workshops voor de kids of een receptie voor de volwassenen!

Alle leden en niet-leden zijn meer dan welkom op ons congres. Het is mogelijk om een weekendhuisje huren in Center Parcs De Vossemeren. Maar u kan ook gewoon deelnemen aan het congres en de debatten. Het congresgedeelte is echter voorbehouden voor onze leden.

Drie jaar geleden was het congres een groot succes. Dat is niet alleen onze mening, maar ook die van jullie, onze enthousiaste leden. Kijk reikhalzend uit naar het congres van november met de foto’s van de vorige editie.  

BINNENKORT KAN U ZICH HIER INSCHRIJVEN VOOR HET NIEUWE WIJ-CONGRES.
Bekijk hieronder alvast het programma:

VRIJDAG 25/11

 • Namiddag: welkom op het park – WIJ-onthaal
 • 19.30u : welkomstwoord congres
 • 20.00u: congreswerkgroepen

ZATERDAG 26/11

 • Ochtend: welkom op het park - WIJ-onthaal
 • Voormiddag: congreswerkgroepen
 • 14.00u - 17.00u: plenum congres
 • 20.30u: CD&V-activiteiten
 • 22.00u: Fuif JONGCD&V

ZONDAG 27/11

 • 10.30u – 12.30u: activiteiten met onze CD&V-toppers
 • 12.30u – 16.00u: WIJ-moment: Winter-BBQ
 • 16.00u: uitwuiven uit het park

RESERVEER HIER UW HUISJE IN CENTER PARCS VOOR HET CONGRESWEEKEND.

CD&V | Wetstraat 89 | 1040 Brussel